Letni wypoczynek został dofinansowany
z Urzędu Miasta Szczecin

                                                         

Obóz wędrowny po Podkarpaciu

Informujemy, że organizację

naszego obozu harcerskiego
w Ustroniu wspomogli:
 
 logo-ipn
 IPN Oddział w Szczecinie
 IPN Oddział Katowice
 
netto-logo
 
Firma NETTO Sp. z o.o.
 
 
 
 
 
 
 

5 DZIEŃ OBOZU

Trwa piąty dzień akcji letniej. Pogoda nieustannie dopisuje, wszystkie zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, dzięki czemu nikt na bazie się nie nudzi. Wczoraj odbył się chrzest obozowy dla harcerzy, natomiast zuchy pojechały na wycieczkę autokarową do Nowej Słupi, aby zdobyć szczyt Gór Świętokrzyskich - Święty Krzyż. Dzisiaj odbywają się zajęcia grupowe oraz indywidualne w drużynach. 

Jutrzejszego dnia harcerze wybierają się na wycieczkę autokarową do Centrum Nauki "Da Vinci" w Chęcinach oraz do Kielc. Zapraszamy do naszej galerii!