Letni wypoczynek został dofinansowany
z Urzędu Miasta Szczecin

                                                         

Obóz wędrowny po Podkarpaciu

Informujemy, że organizację

naszego obozu harcerskiego
w Ustroniu wspomogli:
 
 logo-ipn
 IPN Oddział w Szczecinie
 IPN Oddział Katowice
 
netto-logo
 
Firma NETTO Sp. z o.o.
 
 
 
 
 
 
 

Galeria zdjęć

Dzisiaj dodaliśmy nowe zdjęcia z obozu.

Drugi dzień obozu. Po śniadaniu udaliśmy się na zwiad terenowy wokół bazy. Aktualnie uczestnicy obozu kończą pionierkę i przygotowują się do 2 tygodniowej przygody pod namiotami. Pogoda jak na zamówienie, w dzień 30, a w nocy 20 stopni - plaża blisko, więc jest gdzie uciec przez przegrzaniem. Wieczorem dla chętnych będzie przeprowadzona polowa msza święta, a po kolacji ognisko z podsumowaniem zwiadu, który został zorganizowany w postaci gry.

Zdjęcia: https://picasaweb.google.com/107616609164043956096/BiaYBrzeg2015?feat=directlink