Obóz harcerski w Jeleśni zakończony

Dobiegł końca obóz harcerski w Jeleśni - w niedzielny poranek 185 uczestników powróciło z harcerskiej przygody w górach Beskidu Żywieckiego. Dziękujemy wszystkim za harcerską postawę, hart ducha, wytrwałość w trudniejszych chwilach, a przede wszystkim za niezapomniane chwile spędzone w harcerskim gronie. Gratulacje za zwycięstwo w obozowej rywalizacji drużyn składamy: 65 Wielopoziomowej Drużynie Harcerskiej "Szarańcza", Drużynie Obozowej "Wilki" oraz 10 Wielopoziomowej Drużynie Harcerskiej "Ogniste Ptaki". Pozostałym drużynom dziękujemy za niesamowite zaangażowanie w życie obozu oraz obozową fabułę. 

Wszystkim uczniom i studentom, życzymy udanej dalszej części wakacji. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się już we wrześniu, na rozpoczęciu roku harcerskiego, a za niecały rok po raz kolejny rozstawimy mały obóz, bramę zbudujemy z serc...

Do zobaczenia na harcerskim szlaku!

Komenda Obozu Harcerskiego w Jeleśni