Wędruj z nami lasami, polami...

Dzisiejszy dzień minął większości drużyn na wędrówkach - na bazie została tylko drużym na służbowa - 81 DH "Orion", która korzystając z chwili wolnego czasu, wzięła udział w zajęciach wysokościowych. 65 DH "Szarańcza" oraz XIX WDH "Sokół" zdobyły w dniu dzisiejszym Pilsko, Drużyna Obozowa "Stargard" odbyła wędrówkę do Doliny Bystrej, 10 WDH "Ogniste Ptaki" wzięła udział w wycieczce do Sopotni. 

30 RDH "Poterna" oraz 1 DSH "Łobeskie Włóczykije" kontynuowały rozpoczęte wcześniej wędrówki po Beskidzie Żywieckim. Dwudniową wędrówkę na najwyższy czyt Beskidu Żywieckiego - Babią Górę - rozpoczęła dzisiaj Drużyna Obozowa "Wilki".

Wieczorem, drużyny, które powróciły z wędrówek wzięły udział w wieczornym współzawodnictwie, dzisiaj związanym z umiejętnościami słowotwórczymi. Zwycięskimi drużynami okazały się: XIX DH "Sokół", 10 WDH "Ogniste Ptaki" oraz 65 DH "Szarańcza".