Obóz i Kolonia Szczepu XXX Gromad Zuchowych i Drużyn Harcerskich "Twierdza"

Wypoczynek rozpoczyna się wyjazdem dnia 05.07.2016r. Uczestnicy jadą autokarem pod samą bazę, która znajduje się w Wilcze. Jest to wieś położona na granicy woj. Wielkopolskiego i Lubuskiego ( ok. godziny drogi do Zielonej Góry). Powrót do Szczecina planowany jest na 19.07.2016r. Na bazie uczestnicy mają zapewnione cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).

Koszt wypoczynku:

Dla dziecka wpisanego do Ewidencji  ZHP - 870 zł
Dla dziecka niezrzeszonego - 970 zł

W celu dokonania rezerwacji miejsca, do końca kwietnia  należy wpłacić na konto bankowe [niżej podane]  zadatek w wysokości 200 zł oraz wysłać wiadomość e-mail na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z danymi dziecka, nazwą drużyny harcerskiej i numerem telefonu kontaktowego do prawnego opiekuna dziecka. W tytule przelewu należy podać: "Obóz w Wilcze imię_nazwisko - składka zadaniowa".

Pozostałą część kwoty należy wpłacić najdalej do 10 czerwca.

Dane do przelewu:
Raiffeisen Bank Polska  65 1750 0012 0000 0000 3217 4318
z dopiskiem "Obóz w Wilcze Imię_Nazwisko - składka zadaniowa"