Obóz wędrowny 2018

ulotka podkarpacie

 

Informacje o obozie wędrownym

OBÓZ WĘDROWNY

113 Turystycznej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „Pustynna Burza” im. Jana Bytnara „Rudego”

Zapraszamy wszystkich harcerzy do przeżycia harcerskiej przygody podczas obozu wędrownego po Podkarpaciu. W trakcie wędrówki poznamy piękne zakątki Podkarpacia. Zwiedzimy Rzeszów, Łańcut, Przemyśl, Sanok. Odwiedzimy Lwów. Przejdziemy pięknymi szlakami Bieszczad – Tarnica, Połoniny, Rawki. Zejdziemy do wnętrza zapory na Solinie.

TERMIN 06 – 22 lipca 2018 r.

Wyjazd wieczorem 06 lipca ze stacji PKP Szczecin-Główny.

Powrót rano 22 lipca na stację PKP Szczecin-Główny.

Koszt obozu: 900 zł. – dla harcerzy wpisanych do Elektronicznej Ewidencji ZHP oraz posiadających uiszczoną podstawową składkę członkowską.

Cena obejmuje:

- koszty przejazdu w obie strony;
- noclegi;
- wyżywienie, oraz prowiant na drogę powrotną;
- opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawczej posiadającej doświadczenie turystyczne i w pracy z młodzieżą;
- ubezpieczenie;
- uczestnictwo we wszystkich przedsięwzięciach programowych;
- plakietkę obozową;

W celu rezerwacji miejsca na obóz prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. o treści: Obóz wędrowny po Podkarpaciu, imię i nazwisko dziecka, numer telefonu opiekuna. oraz wpłacić zadatek w kwocie 100 zł. do dnia 30.04.2018 r.

Możliwe jest rozłożenie całości kwoty na dogodne dla Państwa raty, przy czym ostatnia z nich powinna wpłynąć na konto do dnia 15.06. 2018 r.

Do 15 czerwca prosimy także o przesłanie lub pozostawienie w biurze hufca wypełnionej karty uczestnika (do pobrania na stronie)

W przypadku braku pełnej wpłaty do dnia 15.06.2018. organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia dziecka listy uczestników obozu. Konto: Reiffeisen Bank Polska 65 1750 0012 0000 0000 3217 4318 Ważne!!! W tytule każdego przelewu prosimy wpisać: Imię i nazwisko dziecka. Obóz wędrowny po Podkarpaciu – składka zadaniowa.