Program obozu i kolonii

informacje niebawem...

kadra obozu i kolonii

Kadrę wychowawczą obozu i kolonii stanowią instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy na co dzień - w trakcie roku harcerskiego - pracują bezpośrednio z dziećmi w wieku 6-13 lat. Posiadają niezbędne doświadczenie wychowawcze oraz wszystkie wymagane przepisami prawa (zarówno państwowymi, jak i wewnętrznymi ZHP) uprawnienia do pełnienia funkcji wychowawcy kolonijnego oraz kierownika placówki wypoczynku.

Komenda Obozu:

- hm. Sebastian Kubacki - Komendant obozu – 790 767 404

- pwd. Karolina Strojna – zastępca komendanta ds. programowych

- dh Aleksandra Łapińska – oboźna

Zespół programowy:

- pwd. Mikołaj Marczak,

-  dh Aleksandra Łapińska,

Informacje o kolonii i obozie

Obóz Harcerski i Kolonia Zuchowa Szczepu XXX DH i GZ "Twierdza"

Tegoroczny wyjazd jest inspirowany powieściami autorstwa J.K. Rowling o Harrym Potterze.
Uczestnicy poza tradycyjnymi elementami związanymi z harcerską akcją letnią będą mogli
wcielić się w ucznia szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Stawią czoła licznym
zagadkom i tajemnicom gór i ich mieszkańców. Zdobędą własne różdżki, wezmą udział w
turnieju Quidditcha oraz zmierzą się z SUMami - postrachem każdego młodego czarodzieja i
czarownicy oraz odkryją co łączy Gnębiwtryski z czekoladowym tortem z Miodowego
Królestwa.

Termin obozu: od 22.07.2017r. do 05.08.2017r.

Wyjazd: 22 lipca ze stacji PKP Szczecin Główny.

Przyjazd: 5 sierpnia na stacji PKP Szczecin Główny.

Koszt wyjazdu

- 930 zł - dla harcerzy wpisanych w elektronicznej Ewidencji ZHP oraz posiadających uiszczoną podstawową składkę członkowską

- 990 zł - dla uczestników niezrzeszonych w ZHP

- transportu w obie strony,

- wyżywienie: cztery posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), podczas wędrówek/wycieczek uczestnicy otrzymają suchy prowiant,

- opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawczej posiadającej doświadczenie w pracy z młodzieżą,

- uczestnictwo we wszystkich przedsięwzięciach programowych,

- plakietkę kolonijną,

- upominki dla uczestników obozu.

Miejsce obozu:

Baza Obozowa Hufca Bystrzyca Kłodzka w Marianówce (Kotlina Kłodzka)

Zgłoszenia i zadatek:

W celu rezerwacji miejsca na obozie i kolonii prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. o treści:

Obóz Marianówka, imię i nazwisko dziecka, nazwa drużyny lub gromady do której przynależy dziecko oraz numer telefonu opiekuna,

oraz wpłatę zadatku w wysokości 200zł do dnia 30 kwietnia na konto Hufca ZHP Szczecin-Pogodno:

65 1750 0012 0000 0000 3217 4318

W tytule przelewu każdej wpłaty prosimy o wpisanie: “Składka Zadaniowa-Obóz Marianówka-Imię i Nazwisko Dziecka”

Możliwe jest rozłożenie całości kwoty na dogodne dla Państwa raty, przy czym ostatnia z nich powinna wpłynąć na konto do dnia 01 czerwca 2017 r. Do 15 czerwca 2017r. prosimy także o przesłanie lub pozostawienie w biurze hufca wypełnionej karty uczestnika.

W przypadku braku wpłaty 930 zł/990 zł do dnia 01.06.2017r. organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia dziecka z listy uczestników obozu i kolonii szczepu w Marianówce.

Więcej informacji :

hm. Sebastian Kubacki tel: 790 767 404