Informacja o Kolonii w Kuźnicy

Informacje dot. wyjazdu na kolonię Zuchową w Kuźnicy:

1. Wyjazd : 22.07.2017 - spotkanie o 22:30 w holu głównym PKP Szczecin-Główny

2. Powrót: 03.08.2017 r. o godz. 23:48 na perownie PKP Szczecin-Głowny

3. Co należy zabrać:

Pakujemy się w JEDEN (duży) plecak

śpiwór, karimata, poduszka (jasiek), talerz płaski, talerz głęboki, kubek, sztućce (menażka) Spodnie długie (3 szt.) Spodnie krótki (3 szt.) Sweter/Bluza (3 szt.) Bluzki na krótki/długi rękaw (1 bluzka na dwa dni) Bielizna (na każdy dzień) Ręcznik (2 szt.) Klapki Sandały Kalosze Kosmetyczka ( pasta do zębów, szczoteczka, szampon, żel pod prysznic, szczotka do włosów) Spray na komary Olejek do opalania przeciw słoneczny Piżama ,Kurtka przeciw deszczowa Strój kąpielowy Mały plecaczek podróżny, podbita Legitymacja szkolna, leki (opisanew woreczku) Pieniążki (kieszonkowe)+ 10 zł na przechowalnie plecaków w Częstochowie – rozmienione, w kopercie 4.

Telefonów dzieci nie biorą ze sobą, na peronie zostaną rozdane numery telefonów wychowawców do których należy dzwonić :) godziny dzwonienia do dzieci od 14:30-15:30 ( w trakcie ciszy poobiedniej).

5. Wycieczki:

25.07.2017 - Zamek Ogrodzieniec "Żywa lekcja historii"

26.07.2017 - Śląski Ogród Zoologiczny

31.07.2017 - Śląskie Wesołe Miasteczko

03.07.2017 - Przed wyjazdem do Szczecina będziemy mieli od. 4 h na zwiedzanie Częstochowy.

6. Na peron dzieci ubierają chusty gromady.

7. Na podróż pakujemy dzieciom kanapki na drogę ponieważ na bazie naszym pierwszym posiłkiem jest obiad. W razie jakichkolwiek pytań proszę do mnie dzwonić. Mój numer: 602-393-601 - Paulina Borkowska

kadra kolonii

Kadrę wychowawczą kolonii stanowią instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy na co dzień - w trakcie roku harcerskiego - pracują bezpośrednio z dziećmi w wieku 6-10 lat. Posiadają niezbędne doświadczenie wychowawcze oraz wszystkie wymagane przepisami prawa (zarówno państwowymi, jak i wewnętrznymi ZHP) uprawnienia do pełnienia funkcji wychowawcy kolonijnego oraz kierownika placówki wypoczynku.

KOMENDANTKA KOLONII: pwd. Paulina Borkowska

Pełna pozytywnej energii studentka III roku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Wieloletnia drużynowa 81 GZ "Zielone Iskierki", obecnie również skarbnik hufca.

Gra na gitarze, zajęcia cyrkowe oraz akrobatyka powietrzna to kilka z jej zainteresowań.

KONTAKT: tel. 602-393-601

WYCHOWAWCA: pwd. Ela Hływa

Studentka pierwszego roku magisterki Administracji i Zarządzania w Ochronie zdrowia.

Drużynowa XXX GZ "Wesołe Słoneczka", w harcerstwie od 4 lat.

Na co dzień lubi zajmować się hodowlą kwiatów

KONTAKT: tel. 500-000-731

WYCHOWAWCA: pwd. Klaudia Borkowska

Komendantka tegorocznego obozu wędrownego po Bieszczadach.

Wieloletnia drużynowa z dużym zapałem do pracy.

Studiuje grafikę jest również zapaloną rowerzystką oraz miłośniczką fotografii.

Podczas koloni nie obędzie się bez zdjęć i zaplecza medialnego.

KONTAKT: tel. 735-917-650

PRZYBOCZNA: dh Natalia Chmiel

Od dwóch lat jest przyboczną w 44 GZ "Pogodne Dodziaki".

Praca z dziećmi motywuje ją do działania.

Z tego powodu chciałaby zostać w przyszłość psychiatrą ewentualnie psychologiem.

Wolnym czasie lubi czytać książki przy dobrej herbacie

KONTAKT: tel. 504-657-191

PRZYBOCZNA: dh Kasia Mosiejczuk

Harcerstwo jest jej pasją. Swoją przygodę rozpoczęła już w podstawówce i trwa ona do dzisiaj.

Drużynowa 12 SGZ Białe Łapki.

W wolny czas wykorzystuje na spotkania z rodziną i przyjaciółmi.

Nie braknie również w jej życiu chwil, które może przeznaczyć na treningi piłki nożnej oraz oczywiście naukę .

KONTAKT: tel. 797-733-765

PRZYBOCZNA: pwd. Karolina Gabryś

Uczennica 2 klasy LO o profilu dziennikarsko - prawniczym.

Drużynowa 44 GZ "Pogodne Dodziaki".

Miłośniczka sztuki i poezji. Uwielbia poznawać nowe osoby, łatwo nawiązuje z nimi kontakt.

Wolny czas spędza na czytaniu książek i pogłębianiu swojej wiedzy.

KONTAKT: tel. 798-082-973

Program kolonii

program ukaże się niebawem...

Informacje o kolonii

Kolonia Zuchowa  „Wioska Smerfów”

Zapraszamy wszystkie zuchy do wzięcia udziału w niesamowitej, pełnej przygód kolonii w Kuźnicy Brzezińskiej.

Termin: 22 lipca – 04 sierpnia 201 7r.

Wyjazd: wieczorem 22 lipca ze stacji PKP Szczecin Główny.

Przyjazd: rano 4 sierpnia na stacji PKP Szczecin Główny.

Koszt kolonii:

- 940 zł – dla zuchów wpisanych do elektronicznej Ewidencji ZHP oraz posiadających uiszczoną podstawową składkę członkowską

- 1040 zł – dla uczestników niezrzeszonych w ZHP

- wyżywienie: cztery posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), podczas wędrówek/wycieczek uczestnicy otrzymają suchy prowiant,

- opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawczej posiadającej doświadczenie w pracy z młodzieżą,

- uczestnictwo we wszystkich przedsięwzięciach programowych,

- plakietkę kolonijna,

- upominki dla uczestników kolonii.

W celu rezerwacji miejsca na kolonię zuchową prosimy o przesłanie informacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. o treści:

KOLONIA ZUCHOWA W KUŹNICY BRZEZIŃSKIEJ

Imię i Nazwisko dziecka
Numer telefonu opiekuna
Nazwa gromady do której przynależy dziecka

oraz wpłatę zadatku w kwocie 100 zł do 15.04.2017 r.

Możliwe jest rozłożenie całości kwoty na dogodne dla Państwa raty,przy czym ostatnia z nich powinna wpłynąć na konto do dnia 01 czerwca 2017 r. Do 15 czerwca 2017r. prosimy także o przesłanie lub pozostawienie w biurze hufca wypełnionej karty uczestnika

W przypadku braku wpłaty 940 zł/1040 zł do dnia 01.06.2017r. organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia dziecka z listy uczestników kolonii w Kuźnicy Brzezińskiej. Konto: Raiffeisen Bank Polska 65 1750 0012 0000 0000 3217 4318

Ważne! W tytule przelewu prosimy wpisać: "imię i nazwisko uczestnika - kolonia zuchowa w Kuźnicy - składka zadaniowa"