Letni wypoczynek został dofinansowany

netto-logo

Firma NETTO Sp. z o.o.

Obóz Wędrowny

Serdecznie zapraszamy na Obóz Wędrowny po Karkonoszach, który odbędzie się w dniach: 5-21 sierpnia 2016 r.

Koszt pobytu harcerza będącego członkiem ZHP wynosi 800 zł , dla dziecka niezrzeszonego 900 zł .

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić na konto bankowe 65 1750 0012 0000 0000 3217 4318 zadatek w wysokości 100 zł oraz wysłać wiadomość e-mail na adres:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z danymi dziecka, nazwą drużyny harcerskiej i numerem telefonu kontaktowego do prawnego opiekuna dziecka. W tytule przelewu należy podać: "imię_nazwisko dziecka, Obóz Wędrowny - składka zadaniowa".

Więcej informacji u Komendanta obozu - hm. Ryszarda Maciulewicza pod numerem: 602 324 552

Karta uczestnika obozu wędrownego

Ulotka Karkonosze