Program obozu i kolonii

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce...

Te słowa już same nasuwają tematykę naszego wyjazdu, czyli filmową serię "Gwiezdne Wojny".
W tym roku pragniemy przekazać tradycyjną wiedzę i umiejętności harcerskie w nowatorskiej formie.  Naszym celem jest, wciągnięcie uczestników w fabułę obozu poprzez tematyczne zajęcia i oryginalny program stworzony poprzez połączenie tradycyjnych technik harcerskich z kultową sagą Georga Lucasa.
Poza zajęciami na bazie, przewidziana jest wycieczka całego obozu do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień. Planowane będą również  wyprawy kajakowe oraz zajęcia na kąpielisku.

Kadra obozu i kolonii

Kadrę obozu tworzyć będą instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy w ciągu roku harcerskiego pracują ze swoimi jednostkami. Posiadają oni wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia wewnątrzzwiązkowe oraz państwowe, pozwalające na pracę z dziećmi i młodzieżą.

Kadra obozu i koloni zuchowej w Wilcze
Komenda Obozu:
- hm. Sebastian Kubacki - Komendant obozu.
- pwd. Karolina Strojna -  Instruktor programowy.
Zespół programowy :
- pwd. Mikołaj Marczak,
-  dh Aleksandra Łapińska,
-  dh Agnieszka Palus.
Drużynowi:
- pwd. Paweł Wnuk - drużynowy 30 GZ "Szczęśliwe Misie",
- dh Patrycja Duraj - drużynowa 30 GZ "Dzielne Krasnale",
- pwd. Julia Siemińska - drużynowa 30 DH "Mury",
- pwd. Mikołaj Marczak - drużynowy 30 DH "Reduta",
- pwd. Tomasz Krugowiec - drużynowy 30 RDSH "Poterna".