Nowy wzór karty kwalifikacyjnej!

Uwaga! Od 4 kwietnia obowiązuje nowy wzór karty kwalifikacyjnej na letni wypoczynek.

Bardzo prosimy o wypełnianie TYLKO I WŁĄCZNIE zamieszczonej u nas na stronie karty wraz z warunkami uczestnictwa. Osoby, które dostarczyły karty przed zmianą, proszone są o ponowne uzupełnienie i dostarczenie podpisanej karty do 15 czerwca 2018 r. do biura Hufca Szczecin-Pogodno ZHP.

 

Karta uczestnika kolonii zuchowej

Karta uczestnika obozu harcerskiego

Karta uczestnika obozu wędrownego

Program obozu

...

Uczestnicy

...

Kadra obozu

Kadrę wychowawczą obozu stanowią instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy na co dzień - w trakcie roku harcerskiego - pracują bezpośrednio z dziećmi i młodzieżą. Posiadają niezbędne doświadczenie wychowawcze oraz wszystkie wymagane przepisami prawa (zarówno państwowymi, jak i wewnętrznymi ZHP) uprawnienia do pełnienia funkcji wychowawcy obozowego. Kadra programowa posiada dodatkowo uprawnienia przewidziane przepisami państwowymi (np. przeszkolenie Polskiego Związku Alplinizmu).

Kadra obozu hufca w Siamoszycach

Komenda obozu:

Siwiec Daniel

hm. Paweł Ochota

komendant

tel. 694979064

pwd. Daniel Siwiec

oboźny

Zieniuk mal

 chester

hm. Małgorzata Zieniuk
z-ca ds. programowych

hm. Ryszard Maciulewicz
instruktor programowy

 

 

Kadra wychowawcza:

 

 

Informacje o obozie

Tegoroczny obóz harcerski rozpoczyna się 8.07 podróżą do Wrocławia skąd uczestników zabierze  autokar na Bazę Harcerską w Pasterce, znajdującej się w sercu Gór Stołowych (Kotlina Kłodzka). Powrót zaplanowano 24.07 rano na dworzec PKP – Szczecin Główny. 

Koszt pobytu harcerza będącego członkiem ZHP wynosi 970 zł , dla dziecka niezrzeszonego 1070 zł .

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić na konto bankowe 65 1750 0012 0000 0000 3217 4318 zadatek w wysokości 100 zł oraz wysłać wiadomość e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z danymi dziecka, nazwą drużyny harcerskiej i numerem telefonu kontaktowego do prawnego opiekuna dziecka. W tytule przelewu należy podać: "imię_nazwisko dziecka, Obóz w Pasterce - składka zadaniowa".

W przypadku braku wpłaty całej kwoty do dnia 1 czerwca 2016 r., organizator zastrzega sobie prawo do skreślenia dziecka z listy uczestników obozu.

ulotka