Letni wypoczynek został dofinansowany
z Urzędu Miasta Szczecin

                                                         

Obóz wędrowny po Podkarpaciu

Informujemy, że organizację

naszego obozu harcerskiego
w Ustroniu wspomogli:
 
 logo-ipn
 IPN Oddział w Szczecinie
 IPN Oddział Katowice
 
netto-logo
 
Firma NETTO Sp. z o.o.
 
 
 
 
 
 
 

Program obozu

...

Uczestnicy

...

Kadra obozu

Kadrę wychowawczą obozu stanowią instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy na co dzień - w trakcie roku harcerskiego - pracują bezpośrednio z dziećmi i młodzieżą. Posiadają niezbędne doświadczenie wychowawcze oraz wszystkie wymagane przepisami prawa (zarówno państwowymi, jak i wewnętrznymi ZHP) uprawnienia do pełnienia funkcji wychowawcy obozowego. Kadra programowa posiada dodatkowo uprawnienia przewidziane przepisami państwowymi (np. przeszkolenie Polskiego Związku Alplinizmu).

Kadra obozu hufca w Siamoszycach

Komenda obozu:

Siwiec Daniel

hm. Paweł Ochota

komendant

tel. 694979064

pwd. Daniel Siwiec

oboźny

Zieniuk mal

 chester

hm. Małgorzata Zieniuk
z-ca ds. programowych

hm. Ryszard Maciulewicz
instruktor programowy

 

 

Kadra wychowawcza:

 

 

Informacje o obozie

Tegoroczny obóz harcerski rozpoczyna się 8.07 podróżą do Wrocławia skąd uczestników zabierze  autokar na Bazę Harcerską w Pasterce, znajdującej się w sercu Gór Stołowych (Kotlina Kłodzka). Powrót zaplanowano 24.07 rano na dworzec PKP – Szczecin Główny. 

Koszt pobytu harcerza będącego członkiem ZHP wynosi 970 zł , dla dziecka niezrzeszonego 1070 zł .

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić na konto bankowe 65 1750 0012 0000 0000 3217 4318 zadatek w wysokości 100 zł oraz wysłać wiadomość e-mail na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z danymi dziecka, nazwą drużyny harcerskiej i numerem telefonu kontaktowego do prawnego opiekuna dziecka. W tytule przelewu należy podać: "imię_nazwisko dziecka, Obóz w Pasterce - składka zadaniowa".

W przypadku braku wpłaty całej kwoty do dnia 1 czerwca 2016 r., organizator zastrzega sobie prawo do skreślenia dziecka z listy uczestników obozu.

ulotka