Informacje o kolonii

Zapraszamy wszystkich zuchów oraz osoby niezrzeszone w ZHP do udziału w kolonii zuchowej gdzie wszyscy przeniesiemy się w czasie dzięki wehikułowi. W tym roku 10 dni spędzimy na bazie w Białej niedaleko Tucholi.

Termin kolonii: 02-12.07.2014r.

Wyjazd autokarem rano ze Szczecina i powrót wieczorem.

Koszt kolonii:

- 900 zł – dla zuchów wpisanych do Ewidencji członków ZHP oraz posiadających uiszczoną podstawową składkę członkowską (48 zł).

- 1000 zł – dla uczestników niezrzeszonych w ZHP.

- transport we dwie strony,
- zakwaterowanie w domkach,
- cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacje), prowiant podczas wycieczek wyjazdowych, prowiant na drogę powrotną,
-opieka wykwalifikowanej harcerskiej kadry wychowawczej, posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,
- program na bazie i wycieczki wyjazdowe,
- opieka medyczna
- plakietka kolonijna razem z nagrodą na zakończenie kolonii

W celu rezerwacji miejsca na kolonii prosimy o wpłatę zadatku w kwocie 100 zł do dnia 30.04.2014 r. Możliwe jest rozłożenie całości kwoty na dogodne dla Państwa raty, przy czym ostatnia z ich powinna wpłynąć na konto do dnia 20.06.2014 r. Do 15.06.2014 r. prosimy także o przesłanie lub pozostawienie w biurze hufca wypełnionej karty uczestnika (do pobrania na stronie lub w biurze hufca).

Konto: ING Bank Śląski 80 1050 1559 1000 0023 0189 4560
Ważne! W tytule przelewu prosimy wpisać: imię i nazwisko uczestnika – kolonia w Białej.

Kolonia odbędzie się na bazie Hufca ZHP Tuchola w Białej. Dzieci będą zakwaterowane z domkach.  Uwaga – należy zabrać ze sobą śpiwór. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii http://www.biala.tuchola.pl/index.php/galeria

Pokaż mapę w serwisie google.pl

Biała jest wsią położona w województwie kujawsko-pomorskim w powiecie Tucholskim. W pobliżu znajduje się jezioro Białe, płynie rzeka Brda, teren jest mocno zalesiony. Bory Tucholskie są bogate w szlaki turystyczne, które ułatwiają poznanie uroków Leśnej krainy.
Bory Tucholskie - kraina o niepowtarzalnym pięknie krajobrazu, królestwo zielonych borów i lasów urzekających swą potęgą i majestatem nie tylko przyrodnika, błękitnych jezior i wartkich rzek. Bory Tucholskie obejmują obszar ponad 250 tys. ha powierzchni.