Zebrania z rodzicami

odprawaZapraszamy rodziców dzieci jadących na obóz harcerski w Janowie Śląskim na zebranie organizacyjne. Spotkanie z rodzicami odbędzie się 19 czerwca (środa) o godz. 18:00  w budynku Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, ul. Ogińskiego 15.

Zapraszamy rodziców zuchów jadących na kolonię zuchową z Hufcem Szczecin ZHP, na zebranie organizacyjne. Spotkanie z rodzicami odbędzie się 11 czerwca (wtorek) o godz. 19:00  w budynku Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, ul. Ogińskiego 15.

Zapraszamy rodziców harcerzy jadących na obóz wędrowny po Woj. Świętokrzyskim, na zebranie organizacyjne. Spotkanie z rodzicami odbędzie się 18 czerwca (wtorek) o godz. 17:00  w budynku Hufca Szczecin-Pogodno ZHP, ul. Dworcowa 19/320 (III piętro).