Letni wypoczynek został dofinansowany

netto-logo

Firma NETTO Sp. z o.o.

Wyjazdy na HAL

pkpInformujemy o zbiórkach przed wyjazdami na letnie wypoczynki.

- obóz wędrowny po Podkarpaciu: 06.07.2018 r., godz. 18:30 w holu kasowym,

- obóz harcerski w Ustyroniu: : 06.07.2018 r., godz. 22:15 pod mozaiką,

- kolonia zuchowa w Ustroniu: 06.07.2018 r., godz. 22:30 pod mozaiką,

Wszystkie zbiórki odbywają się na Dworcu PKP Szczecin-Główny.

Nowy wzór karty kwalifikacyjnej!

Uwaga! Od 4 kwietnia obowiązuje nowy wzór karty kwalifikacyjnej na letni wypoczynek.

Bardzo prosimy o wypełnianie TYLKO I WŁĄCZNIE zamieszczonej u nas na stronie karty wraz z warunkami uczestnictwa. Osoby, które dostarczyły karty przed zmianą, proszone są o ponowne uzupełnienie i dostarczenie podpisanej karty do 15 czerwca 2018 r. do biura Hufca Szczecin-Pogodno ZHP.

Karta uczestnika kolonii zuchowej

Karta uczestnika obozu harcerskiego

Karta uczestnika obozu wędrownego

Spotkania z rodzicami

odprawaInformujemy o terminach zebrań z rodzicami dzieci jadących na letnie wypoczynki:

1. Zebranie z rodzicami harcerzy i dzieci niezrzeszonych. jadących na obóz harcerski w Ustroniu: 13 czwerwca o godz. 18:00 w budynku Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, przy ul. Ogińskiego 15 w Szczecinie.

2. Zebranie z rodzicami zuchów. jadących na kolonię zuchową w Ustroniu: 14 czwerwca o godz. 18:30 w budynku Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP, przy ul. Ogińskiego 15 w Szczecinie.

3. Zebranie z rodzicami harcerzy jadących na obóz wędrowny po Podkarpaciu: 8 czwerwca o godz. 17:00 w biurze hufca Szczecin-Pogodno, ul. Dworcowa 19 pok. 320

Na zebranie prosimy zabrać podpisane kary kwalifikacyjne uczestników.

Na spotkaniu zostaną przekazane wszystkie informacje i sprawy organizacyjne.

Obóz wędrowny 2018

ulotka podkarpacie

BRAK MIEJSC NA KOLONIE i OBÓZ W USTRONIU!

Drodzy Państwo, informujemy, że wszystkie miejsca na kolonię zuchową i obóz harcerski w Ustroniu  zostały zajęte.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w obozie wędrownym po Podkarpaciu i przypominamy, że ostatnia rata za kolonię i obóz powinna wpłynąć do 1 czerwca na konto Hufca.